بسته بندی

شیشه ترشی

شیشه ترشی درب فلزی

شیشه ترشی

کاربرد شیشه ترشی برای بسته بندی کردن بهترین جاشنی غذایی ایرانی عالی می باشد .

چرا این محصول بهترین روش بسته بندی برای این چاشنی می باشد .

1- به دلیل استفاده از سرکه و مواد اسیدی استفاده می شود می تواند موادی پلاستیکی را در خود  حل و کیفیت چاشتی یا ترشی را کاهش دهد و در مواردی نیز سبب بیماری شود

2- کدر شدن پلاستیکها در اثر تماس با مواد این چاشنی می تواند به دید مصرف کنند بسیار بد باشد . و از همه بدتر اسیب ظزوف پلاستیکی به طبیعت می توانند به ما این ایده را نشان دهد که به سمت استفاده از شیشه ترشی پیش برویم

شیشه استوانه درب کانتینری
شیشه استوانه درب کانتینری

در ایران ترشیهای مختلفی درست می شود که بر اساس هر شهر یا استانی بر اساس مواده اولیه این ترشی ها درست و روانه بازار می گردد .

به طور مثال در استان همدان شهر تویسرکان به دلیل وجود درخت های گردو فراوان ترشی گردو و در همدان ترشی سیر و در شمال کشور ترشی ناز خاتون تهیه می شود .

حال برای نگهداری و مصرف این ترشی که در ماهایی شهریور و مهر تهیه و برای زمستان مورد مصرف قرار می گیرد. شیشه ترشی یکی از بهترین ظروف برای نگهداری این ترشیجانت می باشد .

ویژگیهای یک شیشه ترشی خوب

1- مهمترین مساله در شیشه ترشی نوع درب شیشه ترشی می باشد که باید دو ویژگی اصلی را داشته باشد

1 – 1 مقاوت در برابر نشتی و ورود هوا به درون ترشی که سبب کپک زدن می شود .

1 – 2 مقاومت در برابر خوردگی به دلیل وجود نمک در ترشی باید در شیشه ترشی مقاوت در برابر خوردگی از خود نشان دهد .برای این منظور باید از شیشه ترشی استفاده شود که درب ان درارای پوشش های مقاوم در برابر خوردگی باشد و بر روی درب پد اب بندی وجود داشته باشد .

یکی از معروف ترین این شیشه ها شیشه قطر8 سانت با ارتفاع 15 سانتیمتر می باشد . این شیشه با حجم 700 سی سی اب مناسب ترین شیشه برای بسته بندی ترشیجات می باشد .

در این شیشه ترشی از یک درب که دارای پوشش مقاوم به خوردگی است و داری فوم می باشد و در ادامه می توانید تصویر این مدل از شیشه هار را ببینید .

 

شیشه ترشی درب فلزی
علبة مربى ومخلل
علبة مربى ومخلل

در تصویر بالا یکی از پر مصرف ترین این محصولات کهبرای بسته بندی انواع مواد غذایی مورد مصرف قرار می گیرد نمایش داده شده است این محصول 700 سی سی گرم اب می باشد با درب در رنگهای مختلف و بسیار مناسب و کیفیت این محصول بسیار بالا و برای تولید انواع ترشیجات که به صورت کنسرو نیز تولید می شود مناسب می باشد مانند ترشی اسپانیایی که در اب گرم تولید می شود .

شما می توانید این محصول را به صورت تکی یا به صورت خرید عمده از مجموعه زرین پک تهیه کنید

کارتن های این محصول 32 عدد می باشد که به همراه درب طلایی یا مشکی قابل سفارش می باشد .

برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *