ادویه

شیشه ادویه

شیشه ادویه مدل مکارتی چهارگوش

شیشه ادویه

ادویه از دیرباز یکی از چاشنی های اصلی غذای ایرانی ها می باشد شیشه ادویه یک ظرف شیشه ای است که از آن می توان برای نگهداری ادویه استفاده نمود.

مجموعه زرین پک دارای محصولاتی  می باشد که شما می توانید از آن برای نگهداری و نظم بخشیدن به ادویه های خود استفاده نمایید.

شیشه ادویه تولیدی در مجموعه زیرین پک به دو دسته اصلی تقسیم می شود .

1 – شیشه مدل مکارتی چهارگوش

2- شیشه مدل مکارتی استوانه

این دو محصول بیشترین استفاده برای بسته بندی ادویجات و نگهداری ادویه در منزل را دارد .

دسته اول شیشه مکارتی مدل چهار گوش 

این مدل از شیشه ادویه دارای ضلع 4/5 سانت است و در ارتفاعات زیر تولید می شود .

سایز شماره یک این محصول دارای ارتفاع 13 سانتیمتر است که مناسب 100تا 120 گرم ادویه یا انواع چاشنی غذا و 50 گرم سبزیجات خشک معطر می باشد .

سایز شماره دو این محصول دارای ارتفاع 11 سانتیمتر می باشد توجه داشته باشید ضلع همه این محصولات 4/5 سانتیمتر می باشد .و مناسب 80 گرم ادویه است .

سایز شماره سه این محصول دارای ارتفاع 9 سانتیمتر می باشد و بیشتر برای نگهداری ادویه های گران قیمت مورد استفاده قرار می گیرد یا برای نگهداری فلفل سیاه مناسب است .

سایز شماره چهار این محصول مناسب نگهداری انواع هل می باشد ارتفاع این محصول 7 سانتیمتر است .

سایز شماره پنج این محصول مناسب نگهداری زعفران می باشد زعفران یک ادویه بسیار گران قیمت می باشد و باید در یک ظرف کاملا بهداشتی نگهداری شود که عطر و بویی آن از بین نرود این شیشه ادویه مناسب این محصول می باشد .

در ادامه عکس این محصولات را می توانید مشاهد نمایید .

شیشه ادویه مدل مکارتی چهارگوش
شیشه ادویه مدل مکارتی چهارگوش

شیشه مدل مکارتی چهار گوش دارای بدنه کاملا شفاف می باشد و درب به کار رفته بر روی آن مقاوم به خوردگی وقابلیت شستشو را دارد و از آن می توانید برای  مناطق شمال و جنوب استفاده نمایید.

از مزایا خوب آن می توان به این مورد اشاره نمود که به راحتی می توانید با استفاده از سایزهای مختلف ان یک چیدمان زیبا بر روی جزیره و یا کنار گاز ایجاد نمایید

یکی دیگر از مزایا آن به خاطز بدنه صاف به راحتی می توانید بر روی آن از برچسب استفاده نماید تا به راحتی بتوان از محتویات درون آن اصلاع پیدا نمود .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *